Kargo ve Sıkça Sorulan Sorular

Siparişim ne kadar sürede ulaşır?

Siparişler, 2-3 iş günü içinde işleme alınır ve kargoya hazırlanır. Teslimat süreleri, satın alma işleminden itibaren dünya genelinde siparişinizi göndermek için 1-3 hafta sürebilir, ürün açıklamasında belirtilmediği sürece. Bazı özel satışlarımızda öncelikli kargo seçeneği sunuyoruz, örneğin 6-15 gün içinde kargo. Kargo süreleri, tüm ürünlerde ürün açıklamasında bulunabilir ve bazen özellikle belirli ürünlerde farklılık gösterebilir.

Kargo işlemleri nasıl çalışır?

TeknoGlam, size en iyi fiyatları ve en yenilikçi ürünleri sunabilmek için global tüccarlar ve yüksek kaliteli el yapımı eserler sunan sanatkarlarla çalışır. Bu, siparişinizin dünya genelindeki çeşitli yerlerden gönderilmesi anlamına gelir. Çoğunlukla kullandığımız kargo yöntemlerimiz USPS ve FedEx'tir.

Ürünlerimiz yüksek talep gördüğü ve ortaklarımızdan doğrudan gönderim yaptığımız için, ürün(ler)inizin ulaşması 1-3 hafta sürebilir. Farklı ürünler satın alırsanız, birden fazla paket almanız mümkündür.

Paketiniz hemen ulaşmadı diye endişelenmeyin. Her sipariş ile takip numarası da sağlıyoruz.

7/24/365 bilet ve e-posta desteği sunuyoruz. Her zaman sadece bir e-posta uzağındayız ve çok hızlı yanıt veriyoruz. Yardıma ihtiyacınız olursa, biz buradayız.

Bir ürünü nasıl iade edebilirim?

İade Politikamıza başvurun. Daha fazla yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen iletisim@teknoglam.com adresinden bize e-posta gönderin.

Mesajıma ne kadar sürede cevap verirsiniz?

Webdeki en hızlı yanıt sürelerinden birini sürdürmeye çalışıyoruz. Şu ana kadar en iyi sonuçlarımızı düzenli olarak karşılıyor ve 1-3 saat içinde sorulara yanıt veriyoruz, ancak her zaman mükemmel olamayabiliriz, bu yüzden lütfen özellikle hafta sonları veya tatil günlerinde 24 saate kadar süre verin. Harika müşteri desteği garanti ediyoruz!